Skąd się wzięła popularność kredytów gotówkowych?

wtorek, 04 sierpień 2020 at 1:30 pm

Wielka popularność kredytów gotówkowych to fakt. Takie rozwiązanie wybierają wszyscy ci, którym zależy na dodatkowym zastrzyku pieniędzy. Pożyczka wypłacana jest w gotówce na dowolny cel. Zazwyczaj oferta banków waha się w przedziale od 500 do 1000000 złotych. Oprócz możliwości dowolnie wysokiego dofinansowania, istnieje szereg innych zalet, które wymieniają klienci instytucji, zobacz na rankinglokatowy.com.pl jakie to zalety.

Samochód na kredyt, czy to się opłaca?

czwartek, 21 maj 2020 at 11:51 am

Część Polaków, ze względu na zasłyszane opowieści w mediach, ma niechęć do jakichkolwiek banków. Takie osoby uważają, że banki wykorzystują swoją pozycję na rynku i nie można im ufać. Jednak obecnie jednostki finansowe takie jak banki są o wiele bardziej bezpieczne i użyteczne. Weźmy przykładowo sytuację, kiedy potrzebujemy kupić samochód, ponieważ musimy nim dojeżdżać do pracy. Na obrzeżach wielu miast istnieją fabryki, które nie mają połączenia autobusowego, ani żadnego innego. W takim przypadku - jeżeli nie mamy odłożonych pieniędzy, pożyczka na auto od rodziny lub banku, jest niezbędna. Rodzina nie zawsze może pożyczyć, więc najlepszą w obecnych czasach, formą finansowania potrzeb, są banki.

Jak się dobrze przygotować do zaciągnięcia kredytu gotówkowego?

wtorek, 24 marzec 2020 at 1:46 pm

Kredyty gotówkowe to już stosunkowo prosta forma zadłużenia gospodarstwa domowego i nie wymaga dopełniania zbyt wielu formalności. Początkujący kredytobiorca często nie wie, w jaki sposób dopasować kredyt gotówkowy w taki sposób, aby nie narazić się na żadne problemy ekonomiczne. Poniżej znajdziesz kilka praktycznych wskazówek odnoszących się do zagadnienia.

Co do zasady masz dwie możliwości, a mianowicie sektor bankowości detalicznej oraz firmy pożyczkowe obsługujące bardziej chwilówki do 30-60-90 dni zgodnie z warunkami ustawy o kredycie konsumenckim. Kredytobiorcy bardziej doceniają banki ze względu na większą wiarygodność. Jeżeli chodzi o szybkość wypłaty dodatkowych środków konsumpcyjnych wygrywają parabanki z systemem rozpatrywania wniosku do kilkudziesięciu minut od zgłoszenia.