Kwestia finansowania działalności gospodarczej

środa, 11 kwiecień 2018 at 1:32 pm

Dopasowanie optymalnej formy finansowania działalności gospodarczej jest stosunkowo trudnym zadaniem i wymaga dogłębnej analizy narzędzi. Standardowe finansowanie działalności gospodarczej dzieli się na wewnętrzne, czyli krótko mówiąc pochodzące od struktury właścicieli, a drugi rodzaj to finansowanie zewnętrzne. To w finansowaniu zewnętrznym znajdziesz dotacje unijne, czy właśnie kredyty gotówkowe i inne rodzaje zobowiązań dedykowane właścicielom działalności gospodarczej. W artykule porozmawiamy przede wszystkim o potencjale pożyczek gotówkowych w optymalizacji ekonomicznej przedsięwzięcia biznesowego.

Kredyt gotówkowy 1 000 złotych na okres 6 miesięcy.

wtorek, 20 luty 2018 at 2:00 pm

Kredyt gotówkowy w Eurobanku.

Sprawdzając najlepsze oferty kredytu gotówkowego na kwotę 1 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 6 miesięcy okazało się, że najlepszą z ofert przygotował Eurobank. Raty miesięczne będą tutaj po 205 złotych, co da nam całkowity koszt kredytu w wysokości 230 złotych. Na koniec przyjdzie nam oddać do banku łącznie 1230 złotych. Kwota kredytu jaką oferuje Eurobank zaczyna się od 500 złotych do maksymalnie 120 000 złotych, z okresem kredytowania wynoszącym od 3 do 108 miesięcy. Z każdym kredytem wiążą się opłaty. Sprawdźmy na jakie trzeba się przygotować biorąc kredyt gotówkowy w Eurobanku, a także inne dostępne na 17bankow.com.

Preferencje zadłużeniowe kredytobiorców

środa, 06 grudzień 2017 at 1:19 pm

Potrzeby zadłużeniowe gospodarstw domowych rosną z roku na rok. Statystyki średnich zarobków w kraju mówią jednoznacznie, że większość ludzi w kraju zarabia na poziomie 1500 – 2000 złotych miesięcznie. Zadłużenie przy takich dochodach jest wręcz kluczowe, żeby spełnić bardziej luksusowe potrzeby. W artykule poznasz najważniejsze preferencje zadłużeniowe kredytobiorców w Polsce.