Jak się dobrze przygotować do zaciągnięcia kredytu gotówkowego?

wtorek, 24 marzec 2020 at 1:46 pm

Kredyty gotówkowe to już stosunkowo prosta forma zadłużenia gospodarstwa domowego i nie wymaga dopełniania zbyt wielu formalności. Początkujący kredytobiorca często nie wie, w jaki sposób dopasować kredyt gotówkowy w taki sposób, aby nie narazić się na żadne problemy ekonomiczne. Poniżej znajdziesz kilka praktycznych wskazówek odnoszących się do zagadnienia.

Co do zasady masz dwie możliwości, a mianowicie sektor bankowości detalicznej oraz firmy pożyczkowe obsługujące bardziej chwilówki do 30-60-90 dni zgodnie z warunkami ustawy o kredycie konsumenckim. Kredytobiorcy bardziej doceniają banki ze względu na większą wiarygodność. Jeżeli chodzi o szybkość wypłaty dodatkowych środków konsumpcyjnych wygrywają parabanki z systemem rozpatrywania wniosku do kilkudziesięciu minut od zgłoszenia.

Kalkulator kredytu samochodowego

wtorek, 14 styczeń 2020 at 3:35 pm

Jeżeli nie stać nas na kupno auta za gotówkę i decydujemy się na zaciągnięcie kredytu powinniśmy dokładnie przeanalizować oferty różnych banków. Porównanie różnych ofert kredytów samochodowych pozwoli nam na ocenę, który będzie najbardziej opłacalny. Często jest jednak tak, że nie znamy się na kredytach i nie wiemy na co powinniśmy zwrócić uwagę, czasami nie mamy również czasu aby biegać od banku do banku i szukać najlepszych dla nas ofert. Jak się okazuje aby nie tracić czasu na poszukiwanie samodzielnie atrakcyjnego kredytu na samochód, możemy skorzystać z aplikacji takiej jak kredytowy kalkulator. Kredyt samochodowy wybrany za pośrednictwem takiej porównywarki powinien spełnić wszystkie nasze oczekiwania, głównie pod względem jak najniższych kosztów.

Dowiedz się, ile kredytów hipotecznych możesz zaciągnąć?

czwartek, 31 październik 2019 at 1:04 pm

Istnieje wiele powodów, dla których ktoś chciałby mieć więcej niż jedną nieruchomość, czy to inwestowanie w wynajem, wynajem domu wakacyjnego, czy może drugą nieruchomość dla rodziny. Bez względu na powód, jeśli zastanawiasz się, ile kredytów hipotecznych możesz mieć mówiąc krótko, odpowiedź brzmi:

Tak dużo jak chcesz! (o ile spełniasz określone kryteria). Zależy to również od tego, o jaki typ hipoteki ubiegasz się - główne miejsce zamieszkania, mieszkanie do wynajęcia lub komercyjne.

Nawet jeśli zostałeś odrzucony przez pożyczkodawcę takiego jak bank centralny w tym temacie, najważniejsze jest, aby pamiętać, że każdy pożyczkodawca jest inny. Tylko dlatego, że mogłeś zostać odrzucony gdy chodziło Ci o drugą hipotekę, nie oznacza to, że nie da się tego zrobić.