Kredyt gotówkowy… Warto czy nie warto?

wtorek, 13 sierpień 2019 at 10:59 am

Warto się zadłużać? Często w życiu bywa tak, że nasze zmiany przekraczają nasze możliwości… A jeżeli na przeszkodzie do spełnienia marzeń stoi brak gotówki, wtedy dobrym rozwiązaniem jest kredyt. Najbezpieczniejsza opcja do zadłużenia się jest kredyt w banku niż pożyczka gotówkowa w parabanku. Dlaczego? Jeśli decydujemy się na kredyt w banku mamy pewność, że wszystkie działania odbędą się zgodnie z prawem bankowym. Nie ma mowy o dodatkowych prowizjach czy ukrytych kosztach.

Narzędzia do wyboru kredytu chwilówki.

wtorek, 18 czerwiec 2019 at 12:04 pm

Poszukiwanie najtańszych chwilówek najczęściej odbywa się z wykorzystaniem rankingu kredytów gotówkowych lub zestawienia szybkich pożyczek. Czy można liczyć, na zaciągniecie efektywnego kredytu, z niską ratą a przy tym sporym okresem kredytowania? Początkiem twoich poszukiwań może stać się narzędzie, które klarownie przefiltruje oferty pod kątem twoich preferencji. Szybko i bezstresowo tak byś odniósł pełne zadowolenie.

Najważniejsze grupy zabezpieczeń stosowane w kredytach konsumpcyjnych

poniedziałek, 29 kwiecień 2019 at 1:45 pm

Bankom przy udzielaniu kredytów konsumpcyjnych zależy na maksymalnym zabezpieczeniu spłaty zobowiązania i nie chodzi tylko o analizę zdolności kredytowej. W artykule poznasz najważniejsze grupy zabezpieczeń stosowanych przy kredycie gotówkowym wraz z krótką charakterystyką.

Poręczenie to jeden z podstawowych schematów zabezpieczenia umowy kredytowej. Żyrant to najczęściej współmałżonek. Przy poręczeniu występuje bardzo ciekawa zaleta, ponieważ niektóre kredyty konsumpcyjne udziela się w takim przypadku bez analizy dochodów podstawowego kredytobiorcy. Nawet przy brakach w BIK i BIG kredyty z poręczycielem umożliwiają zaspokojenie różnorodnych potrzeb konsumpcyjnych. Poręczyciel przejmuje na siebie całe zobowiązanie, jeżeli kredytobiorca nie wywiązuje się ze spłat rat. Poręczenie jest zatem nieco ryzykowne.