Korzyści wynikające z używania kredytów krótkoterminowych

piątek, 31 sierpień 2018 at 11:13 am

Kredyty krótkoterminowe to bardzo ciekawy obszar wzmacniania płynności gospodarstw domowych ze słabą bazą do budowania nadwyżek finansowych. Jakimi głównymi korzyściami charakteryzują się pożyczki krótkoterminowe, chwilówki? Oto kilka wskazówek dla osób zastanawiających się nad taką formą pozyskania zobowiązania w sektorze parabankowym, po więcej porad zapraszam na 17 Banków, oprócz rankingów znajdziesz tam także pomocne artykuły i poradniki.

Jak mądrze podejść do pożyczki studenckiej?

środa, 04 lipiec 2018 at 11:49 am

To nie koniec świata, jeśli musisz pożyczyć pieniądze, aby zapłacić za studia. Problem pojawia się, gdy zaciągasz pożyczkę z niewłaściwych powodów. Pożyczki są przeznaczone wyłącznie do celów szkolnych, a dla studentów, którzy naprawdę potrzebują funduszy, nie należy ich wykorzystywać do zakupów ani kupować słuchawek zamiast książek. Pamiętaj, że pożyczki muszą być ostatecznie spłacone, plus odsetki. Oto kilka porad na temat pożyczek dla studentów i kilka ważnych terminów.

Kwestia finansowania działalności gospodarczej

środa, 11 kwiecień 2018 at 1:32 pm

Dopasowanie optymalnej formy finansowania działalności gospodarczej jest stosunkowo trudnym zadaniem i wymaga dogłębnej analizy narzędzi. Standardowe finansowanie działalności gospodarczej dzieli się na wewnętrzne, czyli krótko mówiąc pochodzące od struktury właścicieli, a drugi rodzaj to finansowanie zewnętrzne. To w finansowaniu zewnętrznym znajdziesz dotacje unijne, czy właśnie kredyty gotówkowe i inne rodzaje zobowiązań dedykowane właścicielom działalności gospodarczej. W artykule porozmawiamy przede wszystkim o potencjale pożyczek gotówkowych w optymalizacji ekonomicznej przedsięwzięcia biznesowego.