Kredyt gotówkowy 1 000 złotych na okres 6 miesięcy.

wtorek, 20 luty 2018 at 2:00 pm

Kredyt gotówkowy w Eurobanku.

Sprawdzając najlepsze oferty kredytu gotówkowego na kwotę 1 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 6 miesięcy okazało się, że najlepszą z ofert przygotował Eurobank. Raty miesięczne będą tutaj po 205 złotych, co da nam całkowity koszt kredytu w wysokości 230 złotych. Na koniec przyjdzie nam oddać do banku łącznie 1230 złotych. Kwota kredytu jaką oferuje Eurobank zaczyna się od 500 złotych do maksymalnie 120 000 złotych, z okresem kredytowania wynoszącym od 3 do 108 miesięcy. Z każdym kredytem wiążą się opłaty. Sprawdźmy na jakie trzeba się przygotować biorąc kredyt gotówkowy w Eurobanku, a także inne dostępne na 17bankow.com.

Preferencje zadłużeniowe kredytobiorców

środa, 06 grudzień 2017 at 1:19 pm

Potrzeby zadłużeniowe gospodarstw domowych rosną z roku na rok. Statystyki średnich zarobków w kraju mówią jednoznacznie, że większość ludzi w kraju zarabia na poziomie 1500 – 2000 złotych miesięcznie. Zadłużenie przy takich dochodach jest wręcz kluczowe, żeby spełnić bardziej luksusowe potrzeby. W artykule poznasz najważniejsze preferencje zadłużeniowe kredytobiorców w Polsce.

Kupujesz dom po raz pierwszy? Sprawdź opcje pożyczek.

poniedziałek, 16 październik 2017 at 2:12 pm

Uzyskanie dobrej pożyczki jest zawsze ważne, a jest to szczególnie ważna sprawa gdy należy się do nabywców domów. Kupujący dom po raz pierwszy często po prostu biorą co leci, więc korzystają z łatwiejszego zatwierdzania przez pożyczkobiorców takich pożyczek, jaki ci im zaoferują. Istnieje kilka sposobów, aby uzyskać dużo więcej podczas kredytu hipotecznego.

Korzystanie z programów pożyczkowych przeznaczonych dla nabywców domów

Choć kredyty specjalnie zaprojektowane do pierwszego zakupu domu mogą wydawać się atrakcyjne, nie zawsze są one idealnie dopasowane do każdej osoby. Pożyczka dla takiego pożyczkodawcy który po raz pierwszy kupuje dom została zaprojektowana, aby pomóc ludziom stać się właścicielami domów, zazwyczaj w określonych obszarach geograficznych. Programy te różnią się w zależności od miejsca zamieszkania i tego, co jest dostępne, ale ogólnym celem jest zapewnienie pomocy finansowej wykwalifikowanym nabywcom. Korzyści są w kilku formach, z których niektóre opisano poniżej.