Preferencje zadłużeniowe kredytobiorców

środa, 06 grudzień 2017 at 1:19 pm

Potrzeby zadłużeniowe gospodarstw domowych rosną z roku na rok. Statystyki średnich zarobków w kraju mówią jednoznacznie, że większość ludzi w kraju zarabia na poziomie 1500 – 2000 złotych miesięcznie. Zadłużenie przy takich dochodach jest wręcz kluczowe, żeby spełnić bardziej luksusowe potrzeby. W artykule poznasz najważniejsze preferencje zadłużeniowe kredytobiorców w Polsce.

Kupujesz dom po raz pierwszy? Sprawdź opcje pożyczek.

poniedziałek, 16 październik 2017 at 2:12 pm

Uzyskanie dobrej pożyczki jest zawsze ważne, a jest to szczególnie ważna sprawa gdy należy się do nabywców domów. Kupujący dom po raz pierwszy często po prostu biorą co leci, więc korzystają z łatwiejszego zatwierdzania przez pożyczkobiorców takich pożyczek, jaki ci im zaoferują. Istnieje kilka sposobów, aby uzyskać dużo więcej podczas kredytu hipotecznego.

Korzystanie z programów pożyczkowych przeznaczonych dla nabywców domów

Choć kredyty specjalnie zaprojektowane do pierwszego zakupu domu mogą wydawać się atrakcyjne, nie zawsze są one idealnie dopasowane do każdej osoby. Pożyczka dla takiego pożyczkodawcy który po raz pierwszy kupuje dom została zaprojektowana, aby pomóc ludziom stać się właścicielami domów, zazwyczaj w określonych obszarach geograficznych. Programy te różnią się w zależności od miejsca zamieszkania i tego, co jest dostępne, ale ogólnym celem jest zapewnienie pomocy finansowej wykwalifikowanym nabywcom. Korzyści są w kilku formach, z których niektóre opisano poniżej.

Kredyt na rachunki 2000 złotych na trzy miesiące.

wtorek, 01 sierpień 2017 at 11:57 am

Alior Bank.

Może zdarzyć się sytuacja, kiedy zabraknie nam pieniędzy na spłacenia rachunków w danym miesięcy. Powodów zaistnienia takiej sytuacji może być wiele. Możemy mieć opłatę za ubezpieczenie samochodu, czy też przyszła nam duża nadpłata za światło. W takiej sytuacji można wziąć kredyt z szybkim terminem spłaty. Może być to kwota 2000 złotych na okres trzech miesięcy. Taką ofertę znajdziemy między innymi w ALior Banku. Jest to pożyczka internetowa z oprocentowaniem nominalnym 9,99%. Bank nie pobiera prowizji, ani też nie wymaga dodatkowego ubezpieczenia kredytu. Odsetki w tym przypadku będą niewielkie i wyniosą 33 złote. Dokładnie tyle samo wyniesie nas całkowity koszt takiego kredytu. Rata kredytu będzie przez trzy miesiące równa i wyniesie po 677,80 złotych. Jeżeli znajdziemy się w trudnej sytuacji, kiedy kwota 2000 złotych jest nam bardzo potrzebna warto skorzystać z takiego kredytu. Nie będzie nas wiele kosztował, a zapewni nam spokój że mamy potrzebne nam pilnie pieniądze.