Kredyt na rachunki 2000 złotych na trzy miesiące.

wtorek, 01 sierpień 2017 at 11:57 am

Alior Bank.

Może zdarzyć się sytuacja, kiedy zabraknie nam pieniędzy na spłacenia rachunków w danym miesięcy. Powodów zaistnienia takiej sytuacji może być wiele. Możemy mieć opłatę za ubezpieczenie samochodu, czy też przyszła nam duża nadpłata za światło. W takiej sytuacji można wziąć kredyt z szybkim terminem spłaty. Może być to kwota 2000 złotych na okres trzech miesięcy. Taką ofertę znajdziemy między innymi w ALior Banku. Jest to pożyczka internetowa z oprocentowaniem nominalnym 9,99%. Bank nie pobiera prowizji, ani też nie wymaga dodatkowego ubezpieczenia kredytu. Odsetki w tym przypadku będą niewielkie i wyniosą 33 złote. Dokładnie tyle samo wyniesie nas całkowity koszt takiego kredytu. Rata kredytu będzie przez trzy miesiące równa i wyniesie po 677,80 złotych. Jeżeli znajdziemy się w trudnej sytuacji, kiedy kwota 2000 złotych jest nam bardzo potrzebna warto skorzystać z takiego kredytu. Nie będzie nas wiele kosztował, a zapewni nam spokój że mamy potrzebne nam pilnie pieniądze. 

Dlaczego zdolność kredytowa to dobra inwestycja?

poniedziałek, 12 czerwiec 2017 at 11:35 am

Każde gospodarstwo domowe posiada budżet zarządzany w rozsądny lub mało optymalny sposób. Zdolność kredytowa to jedna z ciekawszych „inwestycji” na rynku kredytowym. Zdolność kredytowa pokazuje, w jaki sposób twoje gospodarstwo domowe radzi sobie z krótko lub długoterminowym zobowiązaniem. W artykule rozpatrzysz lepiej podejście do profesjonalnego rozwijania zdolności kredytowej w aktualnych warunkach gospodarczych.

Lokaty od trzech lat.

wtorek, 16 maj 2017 at 11:25 am

Oferty lokat długoterminowych.

Wśród ofert banków znajdziemy tak zwane lokaty długoterminowe. Ich okres trwania może wynosić trzy lata, a nawet więcej. Prześledźmy kilka najciekawszych ofert lokat długoterminowych jakie mamy na rynku. Lokata terminowa w Eurobanku o okresie lokowania środków równym trzy lata ma oprocentowanie w wysokości 2,15%. Kwota minimalna niezbędna do założenia tej lokaty to dziesięć tysięcy złotych. Dla kwot poniżej tej sumy oprocentowanie będzie mniejsze. Wymogiem koniecznym jaki jest niezbędny do uruchomienia tej lokaty jest założenie w banku konta osobistego. Jeżeli założymy lokatę w banku, a nie przez internet oprocentowanie jakie zaoferuje nam bank będzie nieco mniejsze. Wpłacając kwotę do dziesięciu tysięcy bank zaoferuje nam oprocentowanie 2,05%. Ofertę lokaty na trzy lata znajdziemy także w Plus Banku w ofercie lokaty internetowej. Kwota minimalna potrzebna do założenia tej lokaty to tysiąc złotych. Nie ma jednak żadnych innych dodatkowych kosztów. Bank oferuje nam oprocentowanie lokaty w wysokości 2%.