Konto firmowe z debetem

czwartek, 02 luty 2017 at 11:41 am

Na decyzję o tym jakie konto firmowe wybrać dla własnego przedsiębiorstwa wpływa wiele czynników. Zawsze zwracamy uwagę na koszty związane z prowadzeniem rachunku. To ważne by zmniejszyć do minimum wydatki, które dotyczą zarządzania pieniędzmi. Na rynku jest bowiem wiele usług, które gwarantują bardzo atrakcyjne warunki dlatego warto rozważyć wybranie takiego banku i produktu, który poza podstawowymi funkcjami pozwoli również zaoszczędzić.

Poza tym, że konto firmowe powinno być pozbawione opłat związanych z jego założeniem i prowadzeniem powinniśmy oczekiwać także korzystnych warunków dotyczących przelewów oraz korzystania z innych usług powiązanych z funduszami firmy.

Budowa domu a kredyt

piątek, 09 grudzień 2016 at 1:28 pm

Budowa domu to poważna decyzja, a nie każdy zainteresowany człowiek może sobie pozwolić na sfinansowanie takiej budowy z własnych środków finansowych. W takiej sytuacji pomocny może się dla nas okazać dobry i tani kredyt gotówkowy, lecz trzeba być przygotowanym na to, że przy tego typu inwestycjach kredyt zostanie zawarty przynajmniej na kilkanaście lat, z reguły na 25. Nie można jednak odkładać marzeń na potem, bo nie wiadomo co przyniesie los, a banki chętnie udzielają pomocy finansowym klientom indywidualnym, gdyż jest to dla nich możliwość zarobku. Najlepszym rozwiązaniem przy tego typu dylematach będzie oczywiście kredyt hipoteczny, ale wtedy musimy przedstawić bankowi nasze dochody, a więc zaświadczenia potwierdzające to, że są one stałe i przyzwoite. Dzięki temu uda się nam uzyskać interesujący nas kredyt gotówkowy, a najlespze znajdziesz na http://www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info.

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego

wtorek, 20 wrzesień 2016 at 1:21 pm

Kredyt gotówkowy nie zawsze musi zostać spłacony w wyznaczonym przez bank terminie, czasami można zdecydować się na wcześniejszą spłatę kredytu, jednak nie zawsze jest to opłacalne rozwiązanie. Warto dokładnie przeanalizować odebraną z banku umowę, aby wiedzieć, czy za wcześniejszą spłatą nie kryją się jakieś dodatkowe opłaty, a więc odsetki, które będziemy musieli pokryć, aby szybciej zakończyć swoje finansowe zmartwienia, Twoje wątpliwości rozwieje portal www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info.