« Narzędzia do wyboru k… | Strona domowa | Dowiedz się, ile kred… »

Kredyt gotówkowy… Warto czy nie warto?

wtorek, 13 sierpień 2019 at 10:59 am.

Warto się zadłużać? Często w życiu bywa tak, że nasze zmiany przekraczają nasze możliwości… A jeżeli na przeszkodzie do spełnienia marzeń stoi brak gotówki, wtedy dobrym rozwiązaniem jest kredyt. Najbezpieczniejsza opcja do zadłużenia się jest kredyt w banku niż pożyczka gotówkowa w parabanku. Dlaczego? Jeśli decydujemy się na kredyt w banku mamy pewność, że wszystkie działania odbędą się zgodnie z prawem bankowym. Nie ma mowy o dodatkowych prowizjach czy ukrytych kosztach.

Pewne pieniądze w kilka minut…

Kredyt gotówkowy jest dostępny z każdego miejsca w jakim się znajdujemy w danym momencie, wystarczy tylko mieć dostęp do internetu co w dzisiejszych czasach jest po prostu niezbędne… Złożenie wniosku przez internet czy też w placówce bankowej to proces bardzo szybki i nieskomplikowany. Banki w przypadku kredytu gotówkowego nie interesują się tym na co przeznaczymy pozyczone pieniadze, co daje swobodę dla kredytobiorcy i brak obaw przed odrzuceniem wniosku z powodu zamierzenia złego ulokowania pieniędzy.

Warto

Jeśli od dłuższego czasu odkładasz remont mieszkania z powodu braku gotówki lub odmawiasz sobie innych przyjemności mając stałą pracę… To właśnie teraz jest pora… Pora na kredyt gotowkowy. Jezeli boisz sie wziac kredyt z powodu obaw o utratę pracy warto ubezpieczyć taki kredyt. W bankach tradycyjnych można rozszerzyć kredyt na tzw. “spokojny kredyt”. Mając wykupiony ten pakiet w przypadku utraty pracy można otrzymać rekompensatę z tytułu utraty pracy lub wypłatę odszkodowania z tytułu złamania, oparzenia lub innych wypadków losowych. Dzięki temu pakietowi możemy spokojnie patrzac w przyszlosc i spokojnie spłacać zaciągnięty kredyt, poniewaz bedziemy chronieni przed nieszczesliwymi zdarzeniami, które mogłyby zmniejszyć nasze mozliwosci splaty kredytu.

Czy jednak nie warto?

Dla osób, które w przeszłości miały problem ze spłatą zobowiązania nowy kredyt nie będzie dobrym pomysłem, poniewaz istnieje ryzyko zadluzenia sie, a nie spłacanie rat w określonym terminie wiąże się z wysokimi odsetkami rosnącymi każdego dnia za zwłokę.

Na pytanie postawione w tytule każdy musi sobie sam odpowiedzieć, poniewaz jest to indywidualna kwestia każdego z nas. Dla jednych będzie warto, a dla innych już przyniesie ze sobą wiele problemów… Dlatego warto wcześniej się odpowiednio zastanowić czy aby na pewno będziemy w stanie postępować zgodnie z tym co jest narzucone w umowie kredytowej.

kredyt gotówkowy, spokojny kredyt